Hakkımızda

Hikayemiz

Lidya Dedektör olarak 2002 yılında Adana’da başlayan arayış ve tarihin izlerini sürme yolculuğumuz tutku ve sevgiyle büyümeye devam ediyor. 2015 yılıyla birlikte İstanbul’da merkez ofisimiz ve yetkili teknik servis noktamız ile kullanıcılarımıza ihtiyaçları doğrultusunda hizmet vermeye başladık. 2017 yılı itibariyle metal arama dedektörlerinde öncü firmaların Türkiye distribütörlüklerini alarak güçlenmeye devam etmekteyiz.

 

Günümüzde ise Türkiye’nin 27 iline yayılmış 69 bayi ağımız ile siz değerli tüketicilerimizle yakın temas kurarak birlikte gelişiyoruz. Kültürel geçmişin ve tarihin izlerini sürerken gelişen teknolojilerden yararlanarak dedektör sektörüne ivme kazandırmaya ve katkı sunmaya devam ediyoruz. Sahip olduğumuz bayi ağı ile son teknoloji ürünleri ve sektördeki yenilikleri sizlere ulaştırıyoruz. Kendini ispatlamış ve kaliteli ürünlerle birlikte yeni teknolojiler üreten markaların ürünlerini distribütör güvencesi ve uygun fiyat politikalarıyla ulaştırmaya çalışıyoruz. Bu noktada metal dedektöründe öncü firmalardan Minelab’ın Türkiye’deki tek distrübütörü ve yetkili servisiyiz. Minelab ile Coiltek, Golden Mask, Tesoro ve Rutus’un da Türkiye distribütörlüğüne sahibiz. Bunlarla birlikte sektörde önde gelen ve güvenilir tüm metal dedektörlerinin satışını yapmaktayız. Aradığınız ve arzuladığınız dedektöre Lidya Dedektör güvencesiyle sahip olabilirsiniz. (Geniş ürün yelpazemiz altında Minelab, Rutus, Golden Mask, Tesoro, Detech, Garrett, Fischer, Aka, By Technology yer almaktadır. )

Lidya Dedektör olarak sektörde sahip olduğumuz tecrübe ve tutkumuz ile kullanıcılarımızın sahada yaşayabileceği sorunların ve ihtiyaçların farkındayız. Bu nedenle bize ulaşan herkese öncelikle doğru bilgiyi ve ihtiyaçlarına uygun donanımı ulaştırmayı hedefleriz. Lidya Dedektör olarak eğitimlerini tamamlamış donanımlı satış yöneticilerimiz ile ihtiyaçlarınız doğrultusunda en uygun ürünü distribütör firma güvencemiz ile hızlı ve uygun fiyatlarla ulaştırırız. Dedektör sektörüne giren tüm cihazları sahada dener, sizlere edindiğimiz bilgileri aktarırız. Bizim için birincil olan müşterilerimizin ihtiyacı olan ürünleri onlara ulaştırabilmek ve doğru bilgiyi aktarmaktır.

Lidya Groups, dünyaya açılan bir anonim şirketi olarak sorumluluklarımızın bilincinde ve farkında olarak çalışmaktayız. Sahip olduğumuz bayi ağındaki temsilcilerimize sağladığımız eğitimlerle Türkiye’nin her yerinde sizlerin doğru bilgiye ulaşması için gayret etmekteyiz. 

Bizi tercih eden kullanıcılar yalnızca bir dedektör almanın ötesinde sağladığımız diğer avantajlardan da faydalanma şansına erişmektedir. Sağladığımız eğitimlerle, ürünlerin kullanımı dışında tüketicilerimizin karşılaşabilecekleri sorunlara karşı da donanımlı hale gelmeleri için çalışmalar yürütmekteyiz. Kullanıcılarımız onlara sağladığımız her daim müşteri destek hattımız ve yetkili servis garantimizle birlikte çeşitli sosyal oluşumlarımıza ve etkinliklerimize de katılmaya hak kazanmaktadır.  Tüketicilerimizin büyük bir bölümünü bizi daha önceden tercih etmiş olan diğer kullanıcılar tarafından gerçekleştirilmekte ve bu durumun haklı gururunu yaşamaktayız. 

(Tüketicilerimizin büyük bir bölümü bizi tercih eden diğer kullanıcılarımız tarafından yönlendirilmeleriyle bizi tercih etmektedir. Bizi tercih eden kullanıcılar bizim en büyük gücümüzü oluşturmakta ve sahip olduğumuz iletişim ile kazanmaktayız.) 

Ülkemiz Dedektör sektöründe yaratılan abartılan ve yanlış bilgiler üzerinden kirletilen bir piyasaya karşı doğru ve gerçek bilgiyi aktarmayı birincil görevimiz olarak görmekteyiz. Bu bilgi kirliliğinin önüne geçebilmek adına Sosyal medya kanallarımız üzerinden tüm dedektör kullanıcılarına temel video eğitim serileri hazırlıyoruz. Kullanıcıların ihtiyaç duydukları bilgiye erişebilecekleri sosyal ağ oluşumları ile kullanıcıların birbirleriyle tecrübelerini paylaşacağı oluşumlar için hazırlıklarımızı sürdürmekteyiz. Karşılaştırmalı video içeriklerimiz ile ürünler arasındaki farklılıkları ortaya koyarken kullanımdan kaynaklanan ve kullanıcılar arasındaki tecrübe farklılıklarının sonuca etkilerini paylaştığımız videolarımızı da sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz.

Para Birimini Seçin
USD Amerika Birleşik Devletleri (ABD) doları